SKUP SAMOCHODÓW POWYPADKOWYCH RADOM

Bez zbędnego rozpisywania się chcemy zaoferować kupno aut, które uległy wypadkom. Zajmujemy się skupem wszystkich rodzajów samochodów, sprawnych oraz powypadkowych. Przy tym oferując:

  • Najwyższe ceny
  • Płatność gotówką, od razu w momencie transakcji
  • Załatwienie całej transakcji w ciągu jednego dnia
  • Wycenę w ciągu 2-5 minut rozmowy telefonicznej
  • Profesjonalne podejście do każdego klienta

Do wypadku lub jakiegokolwiek zdarzenia drogowego może dojść w każdej chwili. Często wystarczy chwila nieuwagi, czasem problemem są warunki atmosferyczne lub nieodpowiedzialne zachowanie innych kierowców. Zazwyczaj po wypadku samochód nie nadaje się do naprawy, chociaż zdarzają się wyjątki. W każdym razie oferujemy skup aut powypadkowych z Radomia i okolic dając przy tym najwyższe ceny na rynku. Skontaktuj się z nami, a od razu otrzymasz propozycję kupna.

KUPIMY AUTA POWYPADKOWE NA TERENIE RADOMIA I OKOLIC

Zapraszamy do skontaktowania się z nami klientów z Radomia oraz okolic w promieniu 50 km. Jest to nasz podstawowy rynek działania. Tutaj oferujemy najwyższe ceny skupując samochody sprawne oraz rozbite, skorodowane, powypadkowe. Niezależnie od marki i modelu. Niezależnie od typu nadwozia i rodzaju pojazdu. Zadzwoń i przekonaj się jak dobrą ofertę możemy Ci zaproponować.

Wybierając nas masz pewność, że zawsze zaproponujemy Ci korzystne warunki, ponieważ jeżeli chodzi o skup samochodów powypadkowych jesteśmy liderami na terenie Radomia. Nie zwlekaj – jak najszybciej skontaktuj się z nami. Pamiętaj, dla nas nie jest ważne, czy Twój pojazd posiada jeszcze ubezpieczenie, czy już nie – to samo dotyczy przeglądu rejestracyjnego. Nie musisz specjalnie przygotowywać pojazdu, robić zdjęcia czy tracić czas na innego rodzaju aktywności związane ze sprzedażą samochodu.

Posiadasz samochód powypadkowy w Radomiu lub okolicach? uszkodzony?

wyślij sms
- my oddzwonimy

tel: 517 059 233

ADRES FIRMY:
Firma SkupAut24.Radom.pl
ul: Sobieskiego 2/122
26-600 Radom
Formularz kontaktowy
* pola wymagane


Captcha image

Nieczytelny kod? Kliknij żeby odświeżyć.
Wyrażam zgode na przetwarzanie moich danych osobowych w związku z realizacją zapytania. Podanie danych jest dobrowolne oraz niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Firma SkupAut24.Radom.pl, ul: Sobieskiego 2/122, 26-600 Radom
Szczegółowe informacje zawarliśmy w naszej polityce prywatności: Polityka prywatności