INFORMACJE O FIRMIE

Jesteśmy firmą z Radomia. Nasza oferta jest związana z motoryzacyjnym rynkiem wtórnym. Naszą podstawową usługą, która cieszy się największym zainteresowaniem klientów jest skup samochodów od klientów na terenie Radomia. Dzwonią do nas klienci, którzy chcą sprzedać samochód szybko, i co najważniejsze - w dobrej cenie. Zapraszam również do skorzystania z oferty dotyczącej złomowania i kasacji pojazdów. Skupujemy również samochody powypadkowe.

DOŚWIADCZENIE I PROFESJONALIZM

Nasza firma to wiele lat doświadczenia w handlu samochodami. Dzięki temu, że oferujemy najlepsze ceny za samochody, cieszymy się dużym zaufaniem klientów. Dzięki uczciwym cenom oraz przyjętej zasadzie: Płacimy gotówką od ręki - nasza oferta będzie dla Państwa bardzo atrakcyjna.

Jak dojechać?

Posiadasz samochód używany? wyeksploatowany? uszkodzony? powypadkowy?

wyślij sms
- my oddzwonimy
szrot radom baner

Zadzwoń 517 059 233

ADRES FIRMY:

Firma SkupAut24.Radom.pl
ul: Sobieskiego 2/122
26-600 Radom

Szybka wycena

Formularz kontaktowy
* pola wymagane


Captcha image

Nieczytelny kod? Kliknij żeby odświeżyć.
Wyrażam zgode na przetwarzanie moich danych osobowych w związku z realizacją zapytania. Podanie danych jest dobrowolne oraz niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Firma SkupAut24.Radom.pl, ul: Sobieskiego 2/122, 26-600 Radom
Szczegółowe informacje zawarliśmy w naszej polityce prywatności: Polityka prywatności