AUTO KASACJA RADOM - ZŁOMOWANIE POJAZDÓW RADOM

Twoje auto staje się problemem? Nasz skup aut Radom i stacja demontażu pojazdów może ci pomóc! Nasza firma specjalizuje się w auto kasacji i oferuje najlepsze usługi złomowania aut w regionie. Działamy na rynku motoryzacyjnym od wielu lat, pomagając klientom pozbyć się starych, uszkodzonych, czy nieopłaconych aut. Skupujemy samochody uszkodzone, powypadkowe, stare za uczciwe ceny. Działamy szybko, a nasze usługi świadczymy zawsze na korzyść klienta. Odbieramy samochody własnym transportem.

Ceny samochodów na rynku wtórnym znacznie spadły, często zwyczajnie nie opłaca się dokonywać bieżących napraw lub przedłużać ubezpieczenia OC na kolejny rok, tym bardziej że od 2017 roku ubezpieczenia OC i AC stale drożeją. Jeśli masz samochód, którego nie opłaca się remontować - zadzwoń, skupujemy auta w każdym stanie wszystkich marek za atrakcyjną cenę. Nasze usługi opieramy na profesjonalizmie. Jeśli chcesz sprzedać auto lub je wyzłomować, skontaktuj się z nami. Jesteśmy firmą, która dba o swoich klientów. Nasza wycena złomowanie pojazdu Cię zaskoczy! Skupujemy pojazdy osobowe z korzyścią dla klientów, na umowę kupna-sprzedaży. Oferujemy najlepsze ceny w Radomiu za każde auto - płacimy gotówką do ręki! Wyróżnia nas szybka wycena, atrakcyjne ceny i profesjonalna obsługa. Sprzedaż samochodu nigdy nie była tak prosta. U nas otrzymasz wszelkie dokumenty do Wydziału Komunikacji, dzięki czemu szybko załatwisz niezbędne przy zbyciu auta formalności.

Nasz skup samochodów Radom skupuje wszystkie samochody całe (nie skupujemy auto części i pojazdów niekompletnych). Złomowanie aut używanych to nasza specjalność. Jeśli masz auto na sprzedaż, odkupimy Twój samochód od ręki - kasacja pojazdu to szybka gotówka nawet za doszczętnie zniszczony pojazd. Nasz auto złom zajmuje się autokasacją. Stan techniczny przed kasacją pojazdu nas nie interesuje. Jesteśmy liderami w branży złomowania i demontażu, a nasza specjalność to kasacja pojazdów osobowych. Prowadzimy skup samochodów osobowych w Twojej okolicy. Radom i okolice to teren naszego działania. Zapraszamy klientów z miejscowości województwa mazowieckiego do kontaktu. Skontaktuj się z naszą firmą i poddaj samochody używane kasacji za gotówkę! Skup aut uszkodzonych Radom może zagwarantować minimum formalności w całym procesie! Sprawdź nas! Jesteśmy specjalistami od złomowania auta. Aby proces złomowania przebiegł bez przeszkód, musisz być właścicielem auta lub posiadać odpowiednie upoważnienie i dokumenty pojazdu (dowód rejestracyjny, karta pojazdu i inne, o czym przeczytasz niżej).

Złomowanie aut Radom - legalnie i bezproblemowo

Skup samochodów używanych i auto szrot Radom to partner godny zaufania i obsługa na najwyższym poziomie. Dzięki nam pozbędziesz się kłopotu i zyskasz dodatkową gotówkę - nasza cena pozytywnie Cię zaskoczy! Nasi pracownicy wydadzą na miejscu odpowiednie zaświadczenie dotyczące złomowania, potrzebne do wyrejestrowania samochodu w wydziale komunikacji - otrzymasz wszystkie niezbędne dokumenty i nie będziesz miał więcej problemów ze swoim autem. Złomujemy auta osobowe wielu popularnych marek samochodów: Mercedes, Skoda, Fiat, Citroen, Audi, BMW, Peugeot, Seat, Opel, Ford, Chevrolet, Honda, Renault, Suzuki, Nissan, Toyota, Jeep, Volkswagen, Volvo, Daewoo, Mitsubishi, Smart, Daihatsu, Smart, Alfa Romeo, Kia, Hyundai i każdej innej. Kupujemy auta uszkodzone, poddając je kasacji. Zajmujemy się złomowaniem pojazdów w każdym stanie technicznym.

Korzystna wycena samochodu

Specjaliści z naszej firmy zajmą się profesjonalną wyceną auta oraz dopełnią wszystkie niezbędne formalności. Nasz skup pojazdów posiada flotę lawet, z której pomocą dojazd do Państwa będzie łatwy, a kasacja aut używanych szybka i bezproblemowa. Odbieramy lawetą uszkodzone pojazdy z miejsca wskazanego przez klienta. Posiadamy własne lawety. Transport pojazdu jest w naszym zakresie. Pamiętaj, że płacimy najwięcej w branży, płatność na miejscu! Skupujemy samochody całą dobę 24/7!


Nasza stacja demontażu pojazdów to najlepszy wybór
Złomowanie Aut Radom - szybko, za gotówkę


Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty i na nasz skup samochodów Radom i stację demontażu i złomowania samochodów, każdy stan, auta powypadkowe!


szrot radom

Jakich dokumentów potrzebujesz do zezłomowania pojazdu?

Dokument osobisty

Dowód osobisty to niezbędny dokument do przeprowadzenia złomowania pojazdu. Paszport lub prawo jazdy może zastąpić dowód osobisty. Bez jednego z tych dokumentów nie ma możliwości przeprowadzenia złomowania samochodu.

Dokumenty pojazdu

Dowód rejestracyjny oraz karta pojazdu to dwa niezbędne dokumenty podczas złomowania pojazdu. Jeśli nie posiadamy dowodu lub został on zatrzymany przez Policję, to należy przygotować niezbędne oświadczenie z miejscowego Wydziału Komunikacji. Jeżeli karta pojazdu została zniszczona, to należy złożyć pisemne oświadczenie.

Dokumenty do pobrania:

Umowa kupna-sprzedaży

Jeżeli samochód nie był jeszcze przerejestrowany, to należy przedstawić umowę kupna-sprzedaży, która będzie niezbędna do przeprowadzenia złomowania. Samochód otrzymany w spadku, może być zezłomowany po przedstawieniu wyroku sądu, lub aktu notarialnego w przypadku darowizny.

Upoważnienie do złomowania

Należy złożyć odpowiednie upoważnienia jeśli osoba złomująca nie jest właścicielem samochodu.

Dokumenty do pobrania:

Zgoda na złomowanie

Jeżeli samochód posiada więcej niż jednego właściciela, to potrzebna pisemna zgoda każdego z właścicieli.

Płacimy gotówką - najlepsza oferta skupu samochodów w Radomiu

Skorzystaj z usług profesjonalnego skupu samochodów prosperującym na rynku od wielu lat w branży złomowania pojazdów. Nasz skup aut Radom to doświadczenie w kasacji pojazdów i setki zadowolonych nowych klientów oraz tych, którzy stale korzystają z naszych usług. Działamy na terenie Radomia i okolic. Nasz auto skup w Radomiu to nie tylko wieloletnie doświadczenie i profesjonalizm, ale również bardzo szybkie działanie i dbałość o klienta. Skontaktuj się z nami, dzwoniąc na +48 517 059 233 auto kasacji lub wyślij SMS - oddzwonimy z korzystną ofertą za odkup Twojego pojazdu. Nasza firma kasacji i złomowanie pojazdu kupi każdy samochód! Weź w dłoń telefon i zadzwoń do nas. Skorzystaj z atrakcyjnej oferty! Auto złom Radom zaprasza!

Auto złom, dla którego skup aut i złomowanie samochodów to codzienność!

kasacja pojazdów radom

Od lat w naszym auto szrocie zapewniamy zestaw usług z zakresu kasacji i złomowanie pojazdów mieszkańcom Radomia, okolic i terenie całego województwa mazowieckiego. Interesuje Cię sprzedaż i kasacja samochodu? Zajmujemy się złomowaniem samochodów na terenie Radomia i całego województwa mazowieckiego. Dzięki naszej ofercie masz okazję pozbyć się auta na korzystnych warunkach. Zapewniamy transport samochodu z Twojej miejscowości na nasz auto szrot Radom. Nasza marka kojarzy się z szybką i bezproblemową kasacją aut w Radomiu. W naszej firmie podczas demontażu pojazdu dbamy o ochronę środowiska, w związku z tym wszelkie działania przy demontażu pojazdów przeprowadzamy w zgodzie ze wszelkimi standardami. W auto szrot Radom, z łatwością możesz sprzedać samochody różnych marek, auta uszkodzone, powypadkowe, skupujemy nawet szrot i używane części samochodowe, a także stare części do samochodu. Złomowanie aut w naszej firmie jest procesem transparentnym.

Dzięki dobrej organizacji pracy cała procedura zajmuje jeden dzień roboczy wraz z formalnościami! Dzięki niezawodności naszego centrum kasacji aut, zainteresowanie naszą firmą ciągle rośnie. Proces kasacji aut nigdy nie był prostszy! Świadczymy usługi sprawnie i zawsze z korzyścią dla klienta. U nas dostaniesz wszelkie dokumenty wymagane w wydziale komunikacji. Chcesz oddać na złom swój stary samochód? Szukasz specjalistów w złomowaniu pojazdu? Już tysiące zadowolonych klientów skorzystało z naszej usługi, sprzedając nam swoje pojazdy. Dołącz do nich i skorzystaj z naszej oferty! Wybierz odpowiednią dla siebie formę kontaktu. Napisz lub zadzwoń do nas, a przebijemy ofertę konkurencji przy kupnie Twojego pojazdu. Skup i złomowanie samochodów osobowych nigdy nie było tak proste! Radom złomowanie aut - zaufaj najlepszym. Zapraszamy do naszego skupu, gdzie załatwiamy wszelkie formalności związane z legalnym zbyciem i kasacją auta. Wymagamy, aby osoba, która chce zezłomować samochód, okazała wcześniej swój dowód osobisty, a także dowód rejestracyjny. Dostaniesz zatem wszystkie niezbędne dokumenty w tym unieważnienie dowodu rejestracyjnego. Skupujemy auta od osób prywatnych i firm.

Na czym polega złomowanie aut?

Aby otrzymać dokumenty, umożliwiające wyrejestrowanie pojazdu w wydziale komunikacji, należy poddać pojazd autokasacji. Ale czym tak w ogóle jest autokasacja? Otóż nasza stacja demontażu pojazdów Radom zajmuje się rozbiórką auta na części samochodowe, które w dalszym etapie są poddawane utylizacji (nawet sprawne części), a to dlatego, że w świetle prawa każde auto, które przestaje być środkiem transportu i jest niezdatne do dalszego użytkowania, (a tak się dzieje w przypadku złomowania samochodów) staje się... odpadem.

Warto wiedzieć, iż recykling samochodów i pojazdów musi być przeprowadzony legalnie. Jedynie działająca zgodnie z prawem autokasacja wyda odpowiednie dokumenty o utylizacji i nie narazi Cię na problemy. Złomowanie aut Radom gwarantuje, że cały proces kasacji auto jest transparentny.

Skup aut przyjmuje wraz z samochodem dowód rejestracyjny oraz tablice rejestracyjne, a także zaświadczenie od współwłaściciela w przypadku, kiedy wrak ma takiego. Sprzedaż części używanych nie wchodzi w zakres naszych usług. W innych szrotach dostępne auto części są często na tyle zużyte, że nie nadają się do odsprzedaży.

Jeśli oddasz samochód na auto szrot Radom, otrzymasz gotówkę do ręki, a na wyrejestrowanie pojazdu masz 30 dni. Skorzystaj z usług naszej firmy. Serdecznie zapraszamy do naszego skupu! Zachęcamy do kontaktu telefonicznego, chętnie odpowiemy na Państwa pytania telefonicznie lub mailowo. U nas auto złomowanie odbywa się zawsze sprawnie!

Jak dojechać?

Posiadasz uszkodzony samochód? - Wybierz auto szrot Radom i pozbądź się swojego pojazdu

Wyślij SMS
- my oddzwonimy i złożymy oferty cenowe
szrot radom baner

Zadzwoń 517 059 233

ADRES FIRMY:

Firma SkupAut24.Radom.pl
ul: Sobieskiego 2/122
26-600 Radom

Szybka wycena

Formularz kontaktowy
* pola wymagane


Captcha image

Nieczytelny kod? Kliknij żeby odświeżyć.
Wyrażam zgode na przetwarzanie moich danych osobowych w związku z realizacją zapytania. Podanie danych jest dobrowolne oraz niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Firma SkupAut24.Radom.pl, ul: Sobieskiego 2/122, 26-600 Radom
Szczegółowe informacje zawarliśmy w naszej polityce prywatności: Polityka prywatności